Aktuality » 27. 04. 2022

Setkání s fyzioterapeutkou se posluchačům líbilo

Setkání s fyzioterapeutkou, paní Lenkou Fasnerovou, která propaguje metodu cvičení Fit Pain Free, se posluchačům líbilo. Svědčí o tom i článek pana Sigmunda, který se přednášky zúčastnil. Za článek i pozitivní ohlasy velice děkujeme.

V úterý 19. dubna si členové Klubu seniorů  zajeli auty na přednášku olomoucké fyzioterapeutky Mgr. Lenky Fasnerové na zámek do Dřevohostic. O tom jak mít své tělo pod kontrolou a žít i v pozdním věku bez bolestí pohybového aparátu si se seniory paní Lenka povídala velmi zajímavě a názorně, skoro dvě hodiny.

Každý z nás má už se svým léty opotřebovaným tělem nějaké ty problémy a tak budeme načerpané ukázky zkoušet na sobě doma. Cviky jsou to naprosto jednoduché a velmi lehce zapamatovatelné.

Přednáška, kterou zajišťovala „Síť pomoci mikroregionu Moštěnka“ se nám velmi líbila. Děkujeme paní Markétě Poláchové a Libuši Kroutilové za pozvání. Velice rádi zase někdy znovu přijedeme. Také věříme, že podobné aktivity pro seniory bude v brzké době zajišťovat i náš mikroregion Záhoří – Helfštýn.

Laďa Sigmund

Obrázek k aktualitě Zkušená sestra radila, jak správně používat kompenzační pomůcky

Zkušená sestra radila, jak správně používat kompenzační pomůcky

Na kompenzační pomůcky se zaměřilo poslední letošní setkání neformálně pečujících osob, která organizuje MAS Partnerství Moštěnka. Uskutečnilo se v úterý 24. října v obci Čechy a zúčastnilo se ho 30 osob. Zkušená zdravotní sestra Lenka Sekalová jim...

28. 10. 2023 přečíst celou aktualitu »

Obrázek k aktualitě Senior sympozium

Senior sympozium

Zveme Vás na Senior sympozium ve čtvrtek 21. 9. 2023 na zámek do Dřevohostic. Můžete se těšit na blok přednášek na téma zdraví, psychologie a možnosti bylinné léčby, poradnu zdraví, kulturní program i možnost zakoupení výrobků neziskových...

24. 07. 2023 přečíst celou aktualitu »

Logo Síť pomoci Moštěnka

2023 © DSO mikroregionu Moštěnka