Aktuality » 27. 04. 2022

Setkání s fyzioterapeutkou se posluchačům líbilo

Setkání s fyzioterapeutkou, paní Lenkou Fasnerovou, která propaguje metodu cvičení Fit Pain Free, se posluchačům líbilo. Svědčí o tom i článek pana Sigmunda, který se přednášky zúčastnil. Za článek i pozitivní ohlasy velice děkujeme.

V úterý 19. dubna si členové Klubu seniorů  zajeli auty na přednášku olomoucké fyzioterapeutky Mgr. Lenky Fasnerové na zámek do Dřevohostic. O tom jak mít své tělo pod kontrolou a žít i v pozdním věku bez bolestí pohybového aparátu si se seniory paní Lenka povídala velmi zajímavě a názorně, skoro dvě hodiny.

Každý z nás má už se svým léty opotřebovaným tělem nějaké ty problémy a tak budeme načerpané ukázky zkoušet na sobě doma. Cviky jsou to naprosto jednoduché a velmi lehce zapamatovatelné.

Přednáška, kterou zajišťovala „Síť pomoci mikroregionu Moštěnka“ se nám velmi líbila. Děkujeme paní Markétě Poláchové a Libuši Kroutilové za pozvání. Velice rádi zase někdy znovu přijedeme. Také věříme, že podobné aktivity pro seniory bude v brzké době zajišťovat i náš mikroregion Záhoří – Helfštýn.

Laďa Sigmund

Obrázek k aktualitě Sociální pracovnice představila užitečného pomocníka pro osamělé seniory

Sociální pracovnice představila užitečného pomocníka pro osamělé seniory

Osamělí senioři si v případě nouze mohou přivolat rychlou první pomoc. Zvládnou to snadno s pomocí asistenční služby Anděl na drátě, která funguje po celé České republice. Na setkání pečujících, které se konalo v úterý 23. dubna v obci Čechy,...

26. 04. 2024 přečíst celou aktualitu »

Obrázek k aktualitě Handicapovaní mohou pro přepravu využít CharityTaxi. Zaveze je, kam budou chtí

Handicapovaní mohou pro přepravu využít CharityTaxi. Zaveze je, kam budou chtí

Hendikepovaným, vozíčkářům a seniorům usnadní život nová služba CharityTaxi, kterou 1. března uvedla do provozu Charita Přerov. Převoz v autě speciálně upraveném pro přepravu na mechanickém nebo elektrickém vozíku nabízí charita nejen obyvatelům...

26. 04. 2024 přečíst celou aktualitu »

Logo Síť pomoci Moštěnka

2024 © DSO mikroregionu Moštěnka