Aktuality » 27. 04. 2022

Setkání s fyzioterapeutkou se posluchačům líbilo

Setkání s fyzioterapeutkou, paní Lenkou Fasnerovou, která propaguje metodu cvičení Fit Pain Free, se posluchačům líbilo. Svědčí o tom i článek pana Sigmunda, který se přednášky zúčastnil. Za článek i pozitivní ohlasy velice děkujeme.

V úterý 19. dubna si členové Klubu seniorů  zajeli auty na přednášku olomoucké fyzioterapeutky Mgr. Lenky Fasnerové na zámek do Dřevohostic. O tom jak mít své tělo pod kontrolou a žít i v pozdním věku bez bolestí pohybového aparátu si se seniory paní Lenka povídala velmi zajímavě a názorně, skoro dvě hodiny.

Každý z nás má už se svým léty opotřebovaným tělem nějaké ty problémy a tak budeme načerpané ukázky zkoušet na sobě doma. Cviky jsou to naprosto jednoduché a velmi lehce zapamatovatelné.

Přednáška, kterou zajišťovala „Síť pomoci mikroregionu Moštěnka“ se nám velmi líbila. Děkujeme paní Markétě Poláchové a Libuši Kroutilové za pozvání. Velice rádi zase někdy znovu přijedeme. Také věříme, že podobné aktivity pro seniory bude v brzké době zajišťovat i náš mikroregion Záhoří – Helfštýn.

Laďa Sigmund

Obrázek k aktualitě Sportovní odpoledne pro seniory a jejich přátele

Sportovní odpoledne pro seniory a jejich přátele

Na sportovní odpoledne do Želatovic dorazilo kolem 50 seniorů z mikroregionu Myslíte si, že florball, chytání rybiček, hod míčkem na koš, šipky či trefování do plechovek jsou hry jen pro děti? Pokud ano, pak se mýlíte. Právě na tyto a ještě další...

16. 05. 2022 přečíst celou aktualitu »

Obrázek k aktualitě Setkání s fyzioterapeutkou se posluchačům líbilo

Setkání s fyzioterapeutkou se posluchačům líbilo

Setkání s fyzioterapeutkou, paní Lenkou Fasnerovou, která propaguje metodu cvičení Fit Pain Free, se posluchačům líbilo. Svědčí o tom i článek pana Sigmunda, který se přednášky zúčastnil. Za článek i pozitivní ohlasy velice děkujeme. V úterý 19. dubna...

27. 04. 2022 přečíst celou aktualitu »

Logo Síť pomoci Moštěnka

2022 © DSO mikroregionu Moštěnka