Aktuality » 28. 10. 2019

Závěrečná konference k projektu Komunitní plánování sociálních služeb v DSO mikroregionu Moštěnka

Dne 25. 9. 2019 od 13:00 hodin proběhla v Komunitním centru Bochoř, na adrese Náves 5/69, 750 02 Bochoř závěrečná konference k projektu Komunitní plánování sociálních služeb v DSO mikroregionu Moštěnka.

Jednání zahájila koordinátorka střednědobého plánování rozvoje sociálních služeb Bc. Markéta Poláchová. Přivítala přítomné a poděkovala za účast na závěrečné konferenci.

Na koordinátorku Poláchovou navázala metodička Bc. Lenka Tichavská a stručně zrekapitulovala kroky v komunitním plánování sociálních služeb v DSO mikroregionu Moštěnka.

Analytička Bc. Marie Tesařová přítomným podrobněji vysvětlila výstupy projektu – Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb v DSO mikroregionu Moštěnka na období 2019-2021, Akční plán pro rok 2020 a Katalog sociálních služeb a služeb návazných.

Koordinátorka Poláchová poděkovala všem přítomným z řad zadavatelů, poskytovatelů i občanů za spolupráci. Neopomenula ocenit úspěšnou práci svých kolegyň. Závěrem bylo domluveno partnerství na pokračování komunitního plánování v DSO mikroregionu Moštěnka.

Obrázek k aktualitě Neformální pečovatelé se poprvé sešli v Bochoři

Neformální pečovatelé se poprvé sešli v Bochoři

Lidé, kteří dlouhodobě pečují v domácnosti o svého blízkého, to nemají vůbec jednoduché. Často jim chybí důležité informace a příležitost podělit se o své zkušenosti. Na neformální pečovatelství se zaměřuje i projekt Síť pomoci Moštěnka, který...

07. 11. 2019 přečíst celou aktualitu »

Obrázek k aktualitě Závěrečná konference k projektu Komunitní plánování sociálních služeb v DSO mikroregionu Moštěnka

Závěrečná konference k projektu Komunitní plánování sociálních služeb v DSO mikroregionu Moštěnka

Dne 25. 9. 2019 od 13:00 hodin proběhla v Komunitním centru Bochoř, na adrese Náves 5/69, 750 02 Bochoř závěrečná konference k projektu Komunitní plánování sociálních služeb v DSO mikroregionu Moštěnka. Jednání zahájila koordinátorka střednědobého...

28. 10. 2019 přečíst celou aktualitu »

Logo Síť pomoci Moštěnka

2019 © DSO mikroregionu Moštěnka