Aktuality » 25. 09. 2019

Závěrečná konference k projektu Komunitní plánování sociálních služeb v DSO mikroregionu Moštěnka

Dne 25. 9. 2019 od 13:00 hodin proběhla v Komunitním centru Bochoř, na adrese Náves 5/69, 750 02 Bochoř závěrečná konference k projektu Komunitní plánování sociálních služeb v DSO mikroregionu Moštěnka.

Jednání zahájila koordinátorka střednědobého plánování rozvoje sociálních služeb Bc. Markéta Poláchová. Přivítala přítomné a poděkovala za účast na závěrečné konferenci.

Na koordinátorku Poláchovou navázala metodička Bc. Lenka Tichavská a stručně zrekapitulovala kroky v komunitním plánování sociálních služeb v DSO mikroregionu Moštěnka.

Analytička Bc. Marie Tesařová přítomným podrobněji vysvětlila výstupy projektu – Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb v DSO mikroregionu Moštěnka na období 2019-2021, Akční plán pro rok 2020 a Katalog sociálních služeb a služeb návazných.

Koordinátorka Poláchová poděkovala všem přítomným z řad zadavatelů, poskytovatelů i občanů za spolupráci. Neopomenula ocenit úspěšnou práci svých kolegyň. Závěrem bylo domluveno partnerství na pokračování komunitního plánování v DSO mikroregionu Moštěnka.

Obrázek k aktualitě Kontaktní pracovníci během koronavirové krize nezaháleli

Kontaktní pracovníci během koronavirové krize nezaháleli

Jak vypadala dobrovolnická práce kontaktních pracovníků v jednotlivých obcích mikroregionu Moštěnka v době koronavirové krize. Rozhodně nezaháleli a pomáhali, jak uměli nejlépe. Pověděli si to ve středu 17. června na setkání v Komunitním centru v Bochoři....

17. 06. 2020 přečíst celou aktualitu »

Obrázek k aktualitě Přívesnické tábory v mikroregionu Moštěnka

Přívesnické tábory v mikroregionu Moštěnka

Nevíte, kam s dětmi o prázdninách? Zkuste přívesnické tábory. Na území mikroregionu Moštěnka se jich v následujících třech letních sezónách uskuteční celkem 18. MAS Partnerství Moštěnka tábory podpoří z Operačního programu zaměstnanost. Každé...

26. 05. 2020 přečíst celou aktualitu »

Logo Síť pomoci Moštěnka

2020 © DSO mikroregionu Moštěnka